środa, 19 grudnia 2012

19 XII 2012 - relacja ze spotkania wigilijnego


W dniu 19 grudnia 2012 roku w Klubie Myśliwskim Hubertus odbyło się- jak co roku - wigilijne spotkanie.

W czasie spotkania klubowicze i przybyli goście składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Wszyscy życzyli sobie zarówno pomyślności osobistej i rodzinnej, jak również wyrażając troskę o przyszłość łowiectwa polskiego. Wspólny posiłek w radosnej atmosferze, składający się z tradycyjnych wigilijnych dań stanowił dobrą okoliczność do rozmów oraz refleksji skłaniających do podsumowania minionego roku. 

Jak zawsze spotkanie uświetniły sygnały myśliwskie w wykonaniu Janusza Gocalińskiego. 

Miłą niespodzianką było pojawienie się w Klubie, Mikołaja w czerwonym kubraku z wielką siwą brodą i workiem pełnym prezentów, co wywołało uśmiech na twarzach i deklarację, że wszyscy byli grzeczni w mijającym roku.
Za szczególne prezenty, które rozdawał Mikołaj, winniśmy podziękowania kolegom myśliwym z Afryki, z którymi miał przyjemność na Czarnym Lądzie polować Prezes Klubu Julian Kędzierski. Natomiast, naszej łączniczce obu krajów, Dorocie Kędzierskiej należą się szczególne podziękowania za rozpowszechnianie działalności klubu na dalekim kontynencie.Uwieńczeniem wigilijnego spotkania były imieniny kol. Wiesława Zielińskiego i kol. Adama Chromiaka. Swoimi wyśmienitymi potrawami myśliwskimi zaspokoili nawet najbardziej wybredne gusta kulinarne. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz