środa, 7 listopada 2012

7 XI 2012 - fotorelacja z jubileuszowej biesiady myśliwskiej HUBERTOWINY 2012

Tradycyjna biesiada hubertowska była kulminacją obchodów dziesięciolecia klubu. Odbyła się w restauracji Hubertus 7 listopada 2012 r.. Część oficjalną rozpoczął szefujący klubowi jego współzałożyciel Julian Kędzierski. Dzięki multimedialnej prezentacji, licznie zgromadzeni goście mogli zapoznać się z historią klubu przy dźwiękach sygnałów myśliwskich wykonywanych przez zespół "Pasja" pod kierunkiem Janusza Gocalińskiego.


W trakcie spotkania odczytano list Sekretarza Stanu Dariusza Młotkiewicza, który w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i własnym przesłał pozdrowienia organizatorom i uczestnikom obchodów jubileuszu. W imieniu Okręgowej Rady Łowieckiej i Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego Gustaw Mroczkowski w uznaniu zasług klubu wręczył odznakę "Zasłużony dla Łowiectwa Warszawskiego".


Gościem specjalnym wieczoru był najstarszy wiekiem i stażem łowieckim współzałożyciel klubu Zygmunt Łabędzki, który wygłosił przemówienie. Zwrócił się do wszystkich zebranych, aby na spotkaniach myśliwskich nie zapomnieć o etosie łowiectwa, żeby wspólnie wracać do łowieckich przeżyć z przeszłości, a przy tym rozwijać wiedzę i dobre łowieckie obyczaje.W tym szczególnym dniu zostali przyjęci do klubu nowi członkowie, którym wręczono legitymacje członkowskie; Joanna Kałużyńska, Zbigniew Socha, Piotr Głowacki i Radosław Orzełowski.


Po części oficjalnej rozpoczęła się biesiada myśliwska. O kuchnię zadbał Roman Knapik, współzałożyciel klubu, serwując wyśmienite dania z dziczyzny. Uczestnicy mogli również wziąć udział w loterii fantowej. Koledzy Ryszard Thomas, Piotr Głowacki i Ryszard Musioł, rodowici Ślązacy wręczyli klubowi płaskorzeźbę z wizerunkiem św. Huberta.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz