czwartek, 13 października 2011

12 X 2011 - fotorelacja z otwarcia Wystawy Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego im. Włodzimierza Puchalskiego

W środowy wieczór 12 października 2011 roku, członkowie Klubu Myśliwskiego Hubertus zostali zaproszeni do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie na uroczyste otwarcie wystawy Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego 2011 im. Włodzimierza Puchalskiego.

Konkurs fotograficzny jest ogłaszany przez czasopismo „Łowiec Polski” od okresu przedwojennego. Jego bogata tradycja związana z bezkrwawym polowaniem, przy pomocy aparatu fotograficznego. To właśnie na tej wystawie możemy oglądać najlepsze zdjęcia nadesłane na coroczny konkurs fotograficzny. Wiele z przedstawianych na wystawie prac może nas zaskoczyć indywidualnym podejściem poszczególnych Autorów do fotografii. Można być pewnym, że jeszcze bardziej zafascynuje nas zmienność i atrakcyjność naszej przyrody.

Wystawę można zobaczyć do końca listopada 2011 roku w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie przy ul. Szwoleżerów 9.

Poniżej zamieszczamy film z otwarcia wystawy autorstwa kol. Aleksandry Rachwał i kol. Wojciecha Rachwał (montaż) z koła łowieckiego ,,Diana" z Mielca - zdobywców I miejsca w kategorii sceny myśliwskiePrzy okazji, serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

... oraz migawki z otwarcia:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz