Strony
(Przenieś do…)
Strona główna
Start
Idea
Członkowie
Historia klubu
Goście
Hymn klubu
Sygnaliści
Miejsce
Kontakt
▼
środa, 27 kwietnia 2011
27 IV 2011 - fotorelacja ze spotkania towarzyskiego
kol. Julian Kędzierski wodził rej wśród zgromadzonych
kol. Zygmunt Łabędzki i kol. Augustyna Małolepsza
kol. Ryszard zaserwował zgromadzonym polędwicę z daniela
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz